Pěnová Party v tom nejdrsnějším stylu!
Výrobníků pěny je v republice spoustu. Už o něco méně je těch velkých...To, že tyto stroje všichni používají stejným způsobem, neznamená že je to to nejlepší co se dá s pěnou dělat. Stáhněte si video a podívejte se sami co znamená náš upgrade na pěnovou párty:)Používáme pouze jednu z nejlepších kapalin na trhu od značky MBN a na větší akce vozíme dva mega výrobníky pěny kvůli znásobení efektu.
Pozor na kopie této akce s lacinou neznačkovou náplní - riskujete zdraví návštěvníků, poškození oblečení a interiéru. Nepodceňujte tuto akci a objednávejte pouze od ověřených dodavatelů.


VIDEO1 , VIDEO2 , VIDEO3 
 


 
 
 
 
 
 
 

Technické podmínky:
Pro akci potřebujeme el. přívod 380V / 16A ve vzdálenosti max. 100 metrů. Typ zásuvky jakýkoliv, vozíme vždy všechny redukce. Pokud váš podnik nemá zásuvku 380V, připojíme se přímo v rozvaděči, neboť je v našem týmu vždy proškolený elektrikář. Pro velké ventilátory je třeba pódium odpovídající velikosti, nebo jiný vyvýšený prostor o velikosti 1x1m pro každý ventilátor. Pokud jej nemáte k dispozici, přivezeme si svůj support.