Původně to byla jen sranda a totální hovadina, ještě než jsme udělali první akci, jsme ani neměli v úmyslu dělat další. Jenže skvělé ohlasy a velký zájem byl začátkem další super párty, kterou jsme zařadili do naší nabídky.
Na akci pomocí ohromných ventilátorů rozmotáme kilometry imitace hajzlpapíru. Necháváme si na zakázku vyrábět napodobeninu z nehořlavého polyethylenu v ohromných kolech o šířce 10cm.

VIDEO Z AKCE

Cena dle dohody, orientačně pro klub s kapacitou 200-500 osob 10.000,- kč
(v této ceně je komplet vše, 1-2 ventilátory ) Doprava dohodou, cca 5-6 kč,- km dle vozu ( Iveco Daily, Peugeot Boxer , Opel Movano ) 
Více info o akci pod fotogalerií.  


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tato akce vznikla náhodou. Jeli jsme jednou do fabriky na zpracování polyethylenu a z jedné haly vylétl skladník s vysokozdvižným vozíkem a vysypal jakési role bílého materiálu. Vítr nádherně rozmotával role po parkovišti... Koukli jsme s kolegou na sebe a ihned jsem věděli kde to rozmotáme my. Jenže jak kultivovaně rozmotat několik kilometrů? Jak jinak než silným ventilátorem:-)
Existuje spousta verzí, kdy si diskotéky dělají tuto akci sami za použití toaletního papíru. Jenže toaletní papír velmi dobře hoří a v rozmotaném stavu je prakticky nemožné ho uhasit. Z tohoto důvodu používáme pro tuto akci v ohromném množství POLYETHYLENOVOU imitaci, která je prakticky nehořlavá.

Technické podmínky:
Pro akci potřebujeme el. přívod 380V / 16A ve vzdálenosti max. 100 metrů. Typ zásuvky jakýkoliv, vozíme vždy všechny redukce. Pokud váš podnik nemá zásuvku 380V, připojíme se přímo v rozvaděči, neboť je v našem týmu vždy proškolený elektrikář. Pro velké ventilátory je třeba pódium odpovídající velikosti, nebo jiný vyvýšený prostor o velikosti 1x1m pro každý ventilátor. Pokud jej nemáte k dispozici, přivezeme si svůj support.