Ohromné exploze mrazivé mlhy a suchého sněhu dosahující teploty až -75°C. 
Jako jediní v Evropě máme velké otočné čtyřhlavňové dělo Quattro-Jet ovládané v osách XY llineárnímy motory. Vývoj tohoto efektů probíhal v našich dílnách se specialistou na hydrauliku, neboť bylo potřeba vytvořit otočný kloub pro převod plynu o tlaku až 200 Bar. Tento efekt má neskutečný výkon a budí opravdu respekt. Je hlavním efektem Cryogenic Encore a doplňují jej dva závěsné jednohlavňové efekty s dofukem až 20 metrů. Pokud to prostor dovoluje, můžeme použít i efekt typu Bazooka do ruky.

Pozor na kopie této akce! Shlédněte videa na nichž je vidět jak to děláme my!

Cena této akce je od 20.000,-kč
Cena obsahuje kompletní zajištění akce a 12 náplní (12 velkých 90kg plynových bomb - dostatečné i pro velké podniky). Další doobjednání nápplní pro použití ve větších prostorách, nebo pro delší průběh akce je dle dohody. Max počet náplní je 24ks.

VIDEO1 , VIDEO2 , VIDEO3 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Základní sadu náplní tvoří 12 ks tlakových lahví, z nichž každá obsahuje 33kg kapalného plynu. Jedná se o inertní plyn potravinářské čistoty, avšak i ten je ve vyšší koncentraci nedýchatelný. Proto k této akci vždy vozíme ventilátor pro rozfoukání plynu, který se drží u země. Celý průběh akce je založen na rychlém zmrazení, zamlžení a rychlém odvětrání. Ostatní info a bezpečnostní informace po telefonu. 

Technické podmínky:
Pro akci potřebujeme el. přívod 380V / 16A ve vzdálenosti max. 100 metrů. Typ zásuvky jakýkoliv, vozíme vždy všechny redukce. Pokud váš podnik nemá zásuvku 380V, připojíme se přímo v rozvaděči, neboť je v našem týmu vždy proškolený elektrikář. Pro velké ventilátory a otočné dělo je třeba pódium odpovídající velikosti, cca 3x1,5m