Aquatica je naprosto šílená akce. Ve vašem klubu postavíme bazén s variabilním rozměrem od 4x6m až po 10x17m a hloubkou vody 40-60cm. Efekt vodní hladiny tam, kde dříve byl parket je úžasný.

VIDEO1 , VIDEO2

Cena akce: 25.000,- kč

O Aquatica:
Tato akce vznikla v hospodě v roce 2004. Jednalo se o duchaplnou diskuzi plnou plánování až jsme dospěli k tomu, že je vedro a chtělo by to bazén. Jenže bazén z Bauhasu je hned rozbitý a pevné bazény zase ¨mají jen jeden rozměr. Vznikl nákres variabilní konstrukce, kde je možné měnit velikost bazénu po třiceti centimetrech. Celá konstrukce se skládá dílů o délce 180, 100 a 50cm. Výroba kovové konstrukce trvala dva měsíce a stála téměř čtvrt miliónu korun. Ale vyplatilo se to - akce je prostě úžasná. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Technické podmínky: 
Parket s hladkou podlahou (dlažba, parkety, beton apod.)
Pro ohřev vody zásuvka 380V/50A
Bazén lze postavit přímo v den konání akce, nebo někdy předem v týdnu - dle dohody.
Do bazénu je zakázán vstup v botách na podpatku, nebo jinou podobně agresivní podrážkou z důvodu možného poškození folie. Během večera musí být prodej nápojů pouze formou kelímků a jiných nerozbitných obalů. 
Parkety je třeba před akcí ošetřit silnou vrstvou parketového vosku, zabrání se tím zatečení vody do spár a následnému zvednutí parket.